Завдання та цілі

 

 1. Розвивати і пропагувати практику і наукові дослідження в галузі хірургічного лікування захворювань сітківки, склистого тіла і суміжних захворювань органу зору
   
 2. Співпрацювати з МОЗ України в розробці протоколів надання допомоги хворим з патологією склистого тіла і сітківки, стандартизації вітреоретинальних операцій та показів до них.
   
 3. Сприяти дослідженню і розробці  вітчизняних інструментів та приладів у галузі сітківки, склистого тіла з метою їх виробництва і використання в Україні.
   
 4. Сприяти продовженню освіти в галузі хірургії сітківки та склистого тіла шляхом організації семінарів, конференцій, майстер класів і курсів підвищення кваліфікації.
   
 5. Сприяти професійному та соціальному спілкуванню і взаємному обміну знаннями серед членів Товариства та забезпечити кожному члену можливість брати участь у підготовці та роботі у всіх заходах Товариства, щоб реалізувати свій професійний потенціал. Впровадження відзнак і нагород членам асоціації.
   
 6. Координувати співпрацю членів Товариства з іншими асоціаціями та товариствами суміжних дисциплін. Підтримувати контакти та співпрацю з подібними асоціаціями за межами України.
   
 7. Підтримувати високий рівень етичної практики та професійної поведінки членів Асоціації. Співпрацювати з МОЗ України в акредитації лікарів та лікувальних закладів, які займаються вітреоретинальною хірургією.
   
 8. Приймати участь у підготовці відповідних законів, правил і положень, які  стосуються професійної діяльності Асоціації та її членів.
   
 9. Надавати кошти або інші ресурси, якими володіє Асоціація, для реалізації освітніх та науково-практичних проектів Асоціації.